A H/7-es kategóriában vágott neki a Ranga Péter-Hideg László páros Mitsubishi Lancer Evo IX-esével a Mikulás Rallye-nak. Péternek ez lett volna az első murvás versenye a Bal1-ben, de a természet közbe szólt és murva helyett havon és jégen kellett helyt állniuk, amitől Peti tartott is a verseny előtt. A nyitó szakaszon abszolútban a 49. helyet sikerült megszerezniük a kategóriában pedig a hetedik hely volt az övéké. Folyamatosan jöttek fölfelé, az 5. gyorsaságin már az összetett 29. helyét szerezték meg és a géposztályban is a negyedik helyezést vívták ki a a szakaszon. Mégis kiálltak. Az okokról Ranga Peti számolt be a Rallye2.hu-nak tömören.
Nekünk egy katasztrófa volt a hétvégi verseny: ilyen hidegre és ezáltal ekkora jegesedésre nem számítottunk. Nap közben bíztunk abban, hogy kegyesek lesznek hozzánk az égiek, kisüt a nap a pályán lévő hó és jég elkezd olvadni  és akkor talán már jók lesznek a murva gumijaink, mert azokkal indultunk, nem volt keretünk új szögeseket vásárolni. Sajnos a várva várt felmelegedés nem érkezett meg, mert nagyon hideg volt vasárnap. A murvagumik teljesen alkalmatlanok voltak az adott körülmények között bármire is, úgyhogy az 5. gyorsasági szakasz után úgy döntöttünk, hogy inkább feladjuk a küzdelmet, mert nem akartam egy totálkárt csinálni, ráadásul teljesen értelmetlenül.
Szponzorainknak köszönet: EUSZERK Kft, Steel-Mont Hungary Kft, Kamin-bau Kft, és a Topp-Cars!